PRAKTIKA STUDENTAMS

Apie mus

Garso meistrai – renginių organizatoriai, užsiimantys garso aparatūros, kolonėlių nuoma, bei teikiantys renginių vedėjų ir dj paslaugas. Galime parūpinti profesionalią garso ar šviesų techniką Jūsų renginiui: nuo konferencijų iki koncertų.

Darbo pobūdis

  • Ieškome kūrybingų, mėgstančių bendrauti, jaunatviškų žmonių, norinčių prisidėti prie mūsų komandos, su galimybe pasilikti.
  • Darbas po paskaitų laisvu laiku, dažniausiai savaitgaliais.
  • Įrangos pajungimas renginiuose, bendravimas su klientais. Papildomai: renginių įgarsinimas, dj paslaugos, įrangos priežiūra ir remontas. Esant poreikiui – apmokome.

Reikalavimai

  • Noras mokytis ir tobulėti
  • Atsakingumas ir atidumas
  • Galimybė dirbti savaitgaliais.
  • Privalumai – panaši darbo patirtis, vairuotojo pažymėjimas.

Jums siūlome

  • Apmokymus
  • Visas darbui reikalingas priemones
  • Galimybę tobulėti
  • Darbo vietą: Dariaus ir Girėno g. 40, Vilnius

Atlyginimas

  • Priklauso nuo rezultatų
  • Su perspektyva didėti